راهنمای خرید

- لطفا اطلاعات پستی خود را کامل و به صورت صحیح وارد نمایید تا در روند ارسال کالا با مشکلی روبرو نشویم. (درج کدپستی گیرنده برای ارسال هایی که از طریق پست انجام می شود اجباری است.)

- سفارش خود را فقط بصورت اینترنتی و بعد از ثبت نام در سایت ثبت کرده و پرداخت آنلاین وجه را انجام دهید. روند ارسال کالا مرحله مرحله از طریق کنترل پنل  وایمیل شما اطلاع رسانی خواهد شد.

- تلفن همراه شخص گیرنده کالا را حتما درج نمایید.

- در انتخاب سفارش خود دقت کنید. اما چناچه بعد از پرداخت وجه و واریز به حساب فروشگاه(قبل از ارسال کالا) از سفارش خود منصرف شدید با فروشگاه از طریق ایمیل ارتباط برقرار کرده تا وجه خرید شما بعد از گذشت 48 ساعت و کسر کارمزد 1 درصد به حساب شما برگشت داده شود. در صورت ارسال کالا باید اجناس ارسال شده به ما برگشت داده شود و بعد از برگشت با کسر هزینه 1 درصد از کل سفارش به حساب شما واریز می شود.

- بعد از ثبت سفارش و پرداخت وجه، به سفارش شما رسیدگی می شود و در صورت موجود نبودن و یا اتمام کالای انتخابی، کالای جایگزین به شما پیشنهاد خواهد شد که در صورت تمایل می توانید آن را تکمیل و یا لغو فرمائید.

- حداقل زمان ارسال کالا 1 روز کاری می باشد.

- کالاها با حساسیت زیاد قبل از ارسال تست خواهند شد و مشکلات ناشی از شکستگی و یا گم شدن کالا در روند ارسال بر عهده شرکت حمل کننده خواهد بود.بدیهی است فروشگاه مسئولیت آن را نخواهد پذیرفت.


وب سایت: www.canasafe.ir

تلگرام : https://t.me/canasafe

اینستاگرام : https://www.instagram.com/canasafe.ir

فیس بوک: https://www.facebook.com/canasafe.ir